0 Přihlásit Registrace
774 306 199
Po-Pá 8.00-14.30 hod.
Napište nám e-mail
 
0
 

Erotické pomůcky - o firmě

Vážení zákazníci, dovolte, abychom se stručně představili. Naše firma, působí na trhu již od roku 1993 kdy jsme provozovali v Brně 4 kamenné obchody s erotickým zbožím, DVD a videopůjčovnami a to až do dubna 2018.  Nyní se specializujeme na internetový prodej.

Tento moderní způsob prodeje je zvláště oblíben každým, kdo nechce, nebo nemůže chodit do kamenných obchodů. Nyní si každý může zboží diskrétně objednat z pohodlí svého domova.

Naše ceny jsou velmi nízké ve srovnání s ostatními prodejci. Neznamená to, že bychom snad prodávali nekvalitní zboží - naše zboží je zcela nové, s plnou zárukou, totožné se zbožím prodávaným v běžných kamenných obchodech.

Proč jsme tedy nastavili tak nízké ceny? Jednoduše proto, že eshop nemá takové náklady na provoz jako kamenný obchod a proto zboží můžeme prodávat za ceny podstatně nižší jak oproti kamenným obchodům, tak i oproti ostatním prodejcům

Nebojíme se proto srovnání s nabídkou kteréhokoli kamenného nebo internetového obchodu ostatních prodejců. Jsme si jisti, že Vás naše ceny i seriózní přístup k zákazníkům potěší, nakoupíte u nás a budete se rádi vracet.

V případě jakýchkoliv dotazů, nás neváhejte kontaktovat. Váš ErotickéPomůcky Team