Přihlásit Registrace Košík
   
 
o firmě Nejčastější dotazy Obchodní podmínky Kontakty Poštovné a platba Diskrétnost zasílání Jak objednat BONUSY A DÁRKY Velikostní tabulky prádla
 
 

úvodní stránka / Erotické pomůcky - o firmě

Erotické pomůcky - o firmě


Vážení zákazníci, dovolte, abychom se stručně představili. Naše firma, působí na trhu již od roku 1993 kdy jsme provozovali i 4 kamenné obchody s erotickým zbožím, DVD a videopůjčovnami, nyní naše těžiště spočívá v moderním internetovém prodeji a v Brně provozujeme kamenný obchod pro zákazníky upřednostňující osobní odběr na prodejně.Tento moderní způsob prodeje je zvláště oblíben každým, kdo nechce, nebo nemůže chodit do kamenných obchodů. Nyní si každý může zboží diskrétně objednat z pohodlí svého domova.

Naše ceny jsou velmi nízké ve srovnání s ostatními prodejci. Neznamená to, že bychom snad prodávali nekvalitní zboží - naše zboží je zcela nové, s plnou zárukou, totožné se zbožím v kamenných obchodech.

Proč jsme tedy nastavili tak nízké ceny?Jednoduše proto, že eshop nemá takové náklady na provoz jako kamenný obchod a proto jsme přesvědčeni, narozdíl od drtivé většiny eshopů, které prodávají zboží za ceny shodné s cenami v kamenných obchodech, (pokud je mají) že je nutné ceny snížit a prodáváme je za ceny podstatně nižší jak oproti kamenným obchodům, tak i oproti ostatním prodejcům

Nebojíme se srovnání s nabídkou kteréhokoli kamenného nebo internetového obchodu. Jsme si jisti, že Vás naše ceny i seriozní přístup k zákazníkům potěší, nakoupíte u nás a budete se rádi vracet.

V případě jakýchkoliv dotazů, nás neváhejte kontaktovat. Váš ErotickéPomůcky TeamBenešova 22:  

 

Nahoru

 
 
 

 Sexshop - Kategorie

 

 NOVĚ NABÍZÍME

 

 NEJŽÁDANĚJŠÍ

 

 Sexshop - InfoBox